• Warsztaty edukacyjne na temat segregacji odpadów w gr.VII

• Dnia 13 stycznia 2023 r w grupie VII odbyły się warsztaty edukacyjne na temat segregacji odpadów. Zajęcia zostały przeprowadzone we współpracy z Mazurskim Związkiem Międzygminnym Gospodarka Odpadami.Pod czujnym okiem Pana Wojciecha - taty Kuby z naszej grupy, przedszkolaki w sposób praktyczny poszerzyły wiedzę na temat segregacji odpadów.

Serdecznie dziękujemy za miłe spotkanie.

• Przegląd Kolęd i Pastorałek w GCK.

• Dnia 11.01.2023 r. dzieci z grupy V wzięły udział w Przeglądzie Kolęd i Pastorałek w GCK, zorganizowanym przez Szkołę Podstawową Nr 1 w Giżycku. Dzieci zaprezentowały "Pastorałkę od serca do ucha", zaś nasza solistka Zuzia pięknie zaśpiewała pastorałkę "Była noc". Gratulujemy artystkom świetnego występu na dużej scenie.

• Przedstawienie pt " Doktor Zdrówko"

• Dnia 12.01.2023r. w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie pt. "Doktor Zdrówko". Wiodącym wątkiem edukacyjnym było oswojenie dzieci z wizytą u lekarza oraz uświadomienie dzieciom jak ważne jest to, aby dbać o zdrowie.

• Bal karnawałowy i spotkanie z Mikołajem.

• W przedszkolu 10 stycznia 2023 r dzieci miały okazje przenieść się w magiczny świat uczestnicząc w zabawie karnawałowej. Przyczyniła się do tego stosowna dekoracja, ale również i to że wszyscy przyszli do przedszkola przebrani za  bohaterów znanych bajek, można było spotkać wróżki, królewny, motylki, rycerzy, strażaka, Spider-Mana, tygryska, pszczółkę ,…  nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno. Wszyscy bawili się znakomicie. Były “tańce – łamańce”, „pociąg”, „kaczuchy”  i ” Krasnoludek”. Wielką atrakcją dla dzieci podczas balu były zabawy z kolorowymi balonami i liczne konkursy, w których wszyscy wzięli bardzo chętnie udział. Na naszym balu emocji, radości i uśmiechów było co nie miara, dlatego też warto organizować dla dzieci takie atrakcje, które z pewnością w przyszłości będą miło wspominać. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały salę balową.

• Odwiedziny przedstawicieli ZHP

• 22 grudnia 2022r. nasze przedszkole odwiedziły przedstawicielki ZHP w Giżycku. Harcerki podzieliły się Betlejemskim światłem Pokoju, które co roku w tym dniu jest przekazywane placówkom edukacyjnym oraz kościołom w całej Polsce.