Dyrektor - mgr Iwona Słowikowska
Wicedyrektor - mgr Anna Święcka
Kadra pedagogiczna:
LP.
Nazwisko i imię nauczyciela
Stopień awansu zawodowego
Kwalifikacje kierunkowe, dodatkowe, specjalistyczne
1.
mgr Bartczak Anna
dyplomowany
nauczyciel wychowania przedszkolnego
2.
mgr Słabińska Monika
kontraktowy
nauczyciel religii
3.
mgr Wasiuk Patrycja
mianowany
nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel języka angielskiego
4.
mgr Cieślak Agnieszka
mianowany
nauczyciel wychowania przedszkolnego, terapeuta pedagogiczny, terapeuta SI, oligofrenopedagog, socjoterapeuta, pedagog specjalny
5.
mgr Łychacz Dorota
dyplomowany
nauczyciel wychowania przedszkolnego
6.
mgr Pikciun Ewa
dyplomowany
nauczyciel wychowania przedszkolnego,terapeuta pedagogiczny
7.
mgr Rajek Małgorzata, Alina
dyplomowany
nauczyciel wychowania przedszkolnego,oligofrenopedagog
8.
mgr Słowikowska Iwona
dyplomowany
nauczyciel wychowania przedszkolnego,terapeuta pedagogiczny, nauczyciel rytmiki i form gimnastyczno - tanecznych
9.
mgr Strupińska Ewa
dyplomowany
nauczyciel wychowania przedszkolnego
10.
mgr Szafranowicz Agnieszka, Beata
dyplomowany
nauczyciel wychowania przedszkolnego, nauczyciel współorganizujący kształcenie, oligofrenopedagog, pedagog
11.
mgr Szewczyk Ewa
dyplomowany
nauczyciel wychowania przedszkolnego,oligofrenopedagog, terapeuta pedagogiczny
12.
mgr Szóstek-Anaszko Anetta
dyplomowany
nauczyciel wychowania przedszkolnego,nauczyciel języka angielskiego
13.
mgr Światłowska Alicja
dyplomowany
nauczyciel wychowania przedszkolnego, terapeuta pedagogiczny
14.
mgr Święcka Anna
dyplomowany
nauczyciel wychowania przedszkolnego,logopeda
15.
mgr Las-Czerepak Agnieszka kontraktowy
nauczyciel wychowania przedszkolnego
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
mgr Trzonkowska Magdalena
mgr Lachowicz Marta
mgr Anna Bernatowicz
mgr Żanna Ostrzyńska
mgr Adriana Dobosz
mgr Angelika Stępień
mgr Iwona Michalec
Anna Pielka
dyplomowany
mianowany
mianowany
kontraktowy
mianowany
kontraktowy
nauczyciel początkujący
nauczyciel początkujący
nauczyciel wychowania przedszkolnego,logopeda
nauczyciel wychowania przedszkolnego, terapeuta SI
nauczyciel współorganiuzujący kształcenie , socjoterapeuta, pedagog specjalny
nauczyciel języka ukraińskiego
nauczyciel wychowania przedszkolnego,nauczyciel wczesnej edukacji z kształceniem integracyjnym, oligofrenopedagog
nauczyciel współorganizujący kształcenie, logopeda
psycholog, oligofrenopedagog
nauczyciel wychowania przedszkolnego
Obsługa:
Intendentka - Kobylińska Irena
Konserwator- Jabłoński Zbigniew
Pomoc nauczyciela: Porowska Beata, Szafran Elżbieta, Bekier Agnieszka, Makaryk Jowita
Sprzątaczki: Szostak Beata, Cyruliczek Krystyna, Utnicka Grażyna, Sieradzka Małgorzata, Broź Patrycja
Kuchnia: Połujan Anna (szef kuchni),Gałęzowska Iwona, Kotowska Grażyna, Winciun Milena